خرید سود پرک

خرید سود پرک

چنانچه مایل به خرید سود پرک به منظور کاربرد در مصارف مختلف تولیدی و خدماتی و در گرید غذایی و صنعتی می باشید با کارشناسان ما در رویال شیمی تماس حاصل فرمایید تا محصول مورد نظر خود را در اسرع وقت در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

خرید سود پرک, قیمت خرید سود پرک, خرید و فروش سود پرک, خرید سود پرک در اصفهان, خرید سود پرک در تهران, خرید سود پرک در مشهد, خرید سود پرک بندر امام, خرید سود پرک گوهر, خریدار سود پرک, خرید سود پرک صادراتی, خرید سود پرک برای صادرات,

سود پرک که نوع جامد سود سوز آور مایع می باشد و آن را کاستیک سودا فلکس نیز می نامند, پر مصرف ترین و با اهمیت ترین ماده شیمیایی در جهان می باشد. سود پرک یک جامد بسیار قلیایی با عدد پی هاش 14 است که از آن به منظور خنثی سازی انواع اسید ها استفاده می شود. خرید سود پرک در تولید صابون و مواد شوینده به شکل گسترده ای صورت می گیرد و در حقیقت سود کاستیک پرک به عنوان ماده اولیه و کلیدی در تولید صابون محسوب می گردد زیرا سود سوز آور دارای خاصیت چربی بری بسیار قوی می باشد که قادر به حذف هر گونه چربی و رسوب می باشد.

سود پرک, جامدی سفید رنگ می باشد که دارای خاصیت سوزانندگی و خورندگی بوده و در هنگام استفاده از آن باید موارد ایمنی را رعایت نمود.

خرید سود پرک در صنایع کاغذ سازی نیز برای تولید خمیر کاغذ صورت می گیرد زیرا با استفاده هیدروکسید سدیم, هزینه تولید کاغذ به شکل قابل ملاحظه کاهش یافته و محصول نهایی نیز از کیفیت بالا تری برخوردار می باشد. همچنین خرید سود پرک خوراکی به منظور استفاده در صنایع غذایی در تولید نوشابه و شکلات است. در تولید محصولات لبنی و شیر هم از سود کاستیک استفاده می شود. خرید سود پرک تصفیه آب و فاضلاب به منظور حذف انواع میکروب و باکتری در آب آشامیدنی است و همچنین از محلول سدیم هیدروکسید می توان برای تولید لوله باز کن استفاده نمود زیرا این ماده قادر به جدا سازی رسوبات موجود در لوله ها است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :